Złom srebra Ag

ZŁOM SREBRA Ag

Cena PLN/g
Srebro powyżej 98% 1680.00
Srebne styki odpalone/ odbite, bez wolframu i niemagnetyczne 1330.00
Srebro biżuteria (próba 925) 1530.00
Srebrne płytki i ogniwa z akumulatorów lotniczych, nie używane 1600.00
Akumulatory lotnicze z płytkami srebrno - cynkowe nie używane 130.00
Luty srebne LS45, blaszki, druty (Ag45%) 650.00
Luty srebne LS25, blaszki, druty (Ag25%) 310.00
Luty srebne LS15, blaszki, druty (Ag15%) 70.00
Srebro inne zawartości i wytopy do wyceny. Skontaktuj się z Biurem Handlowym 0.01
Styki srebne na miedzi i mosiądzu według oceny. Skontaktuj się z Biurem Handlowym 0.01

Skup srebra

Oferujemy Państwu internetowy skup srebra. Posiadamy świetną ofertę skupu styków srebrnych.
Zachęcamy do sprzedaży posiadanego złomu srebra w zamian oferujemy atrakcyjne stawki skupu.
Srebro to jeden z najstarszych metali znanych człowiekowi, już od czasów starożytnych wykorzystywany był do produkcji biżuterii. Obecnie utrzymuje on pozycję jednego z najpopularniejszych metali szlachetnych na świecie.

Srebro (symbol Ag, nazwa łacińska argentum) to jeden z najważniejszych i najpopularniejszych (zaraz po złocie) metali szlachetnych. Jest to metal znany ludzkości od czasów starożytności, jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów metalu wykorzystywany przy produkcji biżuterii.

Cechą charakterystyczną srebra jest jest jego doskonała przewodność elektryczna oraz termiczna. Z tego powodu często wykorzystywane jest w produkcji styków wysokiego napięcia.

Srebro posiada również właściwości bakteriobójcze, przez co wykorzystywane jest również:

W medycynie srebro ma szerokie zastosowanie. Podobnie jak miedź wykazuje silne właściwości antybakteryjne. Podczas I Wojny Światowej związki srebra były wykorzystywane w leczeniu. Były to czasy, gdzie nie wynaleziono jeszcze antybiotyków. Wiele narzędzi chirurgicznych pokrywanych jest srebrem. Srebro używane jest też w dentystyce.

Przemysł odzieżowy używa srebra jako materiału bakteriobójczego. Srebro niweluje brzydkie zapachy, a także obniża ryzyko chorób zakaźnych lub grzybiczych.

Ze względu na doskonałą przewodność elektryczną srebra jest ono szeroko wykorzystywane w produkcji sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego. Styki srebrne znajdują się w wielu przedmiotach elektrycznych codziennego użytku. Dodaje się go do odzieży poprzez integrację z polimerem, z którego wytworzone są włókna lub poprzez pokrycie nim włókien.

Styki srebrne

Od lat zajmujemy się również wszelkiego rodzaju styków srebrnych, które mogą Państwo znaleźć w starych urządzeniach elektronicznych takich jak na przykład komputery, kalkulatory, radia czy odtwarzacza. Srebro jest materiałem szlachetnym, który wykorzystywany jest nie tylko w jubilerstwie, znajduje szerokie zastosowanie również w przemyśle. Srebro posiada bardzo dobrą przewodność elektryczną, co sprawia, że może być ono używane do produkcji różnych typów styków srebrnych. Styki srebrne są bardzo ważne w produkcji komputerów, a nawet klawiatur, w których dobre styki srebrne stanowią podstawę całego produktu. Styki elektryczne wysokich napięć wykonywane są ze srebra lub są nim pokrywane. Dzieje się tak, ponieważ istnieje potrzeba wyeliminowania korozji. Metale, które łatwo się utleniają (miedź), mogłyby spowodować rozłączenie obwodu i powstanie łuku elektrycznego, który zniszczyłby całe urządzenie. Styki srebrne eliminują więc spięcia elektryczne. Dzięki temu tak chętnie wykorzystywane są w branżach komputerowych czy hi-fi.

Jeżeli posiadacie Państwo w domu styki srebrne, których chcecie się pozbyć, zapraszamy do kontaktu z nami.

 
Skup srebra - rodzaje

Srebro o stopniu czystości powyżej 99%, forma - grantulat, minimalna ilość 2,5 kilograma
Styki srebrne, bez wolframu
Srebro pochodzące ze zniszczonej biżuterii
Srebrne płytki pochodzące z akumulatorów lotniczych - nie używane
Akumulatory z płytkami srebrno-cynowymi, nie używane
Luty srebne LS45% Ag powyżej 0,3 kg
Luty srebne LS25% Ag powyżej 0,3 kg
Luty, blaszki LS15% srebra, Ag
Srebro inne zawartości i wytopy

Skup metali
ul. Przemysłowa 5/24 35-105 Rzeszów
Tel. +48 17 77 88 108
Tel. +48 17 77 88 462

Skup metali

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Tworzenie stron WWW