O nas

Firma Uniq Metal Sp. z o.o. powstała w 2011 roku z wydzielenia jej z struktur dużej grupy kapitałowej działającej od ponad 25 lat po nazwą Kolor Metal. Specjalizujemy się w handlu różnymi metalami rzadkimi jak również metalami szlachetnymi.
Nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych posiadających metale do sprzedaży jak również do klientów biznesowych zainteresowanych sprzedażą swoich metali lub też odkupieniem ich z naszej firmy. Jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno z klientami Polskimi jak i zagranicznymi. Stabilność swej firmy osiągnęliśmy poprzez ciężką pracę oraz grupę wykwalifikowanych specjalistów w zakresie handlu metalami.

Nasza praca w praktyce opiera się na kilku poszczególnych etapach uwzględniających:
skup złomu po dobrych cenach, który obejmuje dokładne zważenie nabytych metali, ich utylizację, a następnie fachowy recykling.

Skup metali szlachetnych
Skup metali rzadkich

Za sprzedawane nam metale proponujemy wybraną przez Klienta formę płatności – gotówką lub na przelew bankowy w 1 godzinę. Przyjmujemy dowolne ilości wyżej wymienionych metali. Nawiązujemy trwałą współpracę z wszelkimi podmiotami prywatnymi oraz instytucjami państwowymi.

Nawiązanie współpracy z zagranicznymi klientami w dziedzinie odzysku metali szlachetnych pozwoliły nam poprawić konkurencyjność naszej oferty. Lepsze warunki współpracy umożliwiły nam ciągle zwiększać udział w rynku handlu złomu metali szlachetnych i rzadkich.

Nadal poszukujemy nowych odbiorców i dostawców w Europie i na świecie, aby rozszerzyć naszą działalność krajową.

Skup metali
ul. Przemysłowa 5/24 35-105 Rzeszów
Tel. +48 17 77 88 108
Tel. +48 17 77 88 462

Skup metali

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Tworzenie stron WWW